Tło Podkarpacie

Nadchodzące wydarzenia

Przejdź na mapę oferta kontakt
Wydarzenie zostało zakończone, jest to wpis archiwalny.

Pociąg Rzeszów - Sandomierz

Pociąg Rzeszów - Sandomierz

Rozpoczęcie: 07:00 21-07-2017

Zakończenie: 19:00 27-08-2017

Oficjalna strona:

Zapraszamy serdecznie mieszkańców województwa podkarpackiego na wakacyjne, weekendowe zwiedzanie Sandomierza.

Ułatwi to znacząco specjalny pociąg, który wyrusza z Rzeszowa do Sandomierza o godzinie 7.18 przejeżdżając przez Głogów Małopolski, Kolbuszową, Tarnowską Wolę oraz Tarnobrzeg, do Sandomierza dojeżdża o godzinie 9:00. Odjazd pociągu powrotnego z Sandomierza zaplanowano na godz. 16:53, przyjazd do Rzeszowa na godz. 18:34. Połączenia są realizowane do 27 sierpnia w soboty i niedzielę. Koszt biletu to 11,80 zł.

Pasażerowie z Dworca PKP w Sandomierzu nieodpłatnie są przewożeni autobusami miejskimi na przystanek zlokalizowany pod Bramą Opatowską, oraz odwożeni tuż przed godziną odjazdu pociągu. Każdy z pasażerów po okazaniu biletu może za symboliczną złotówkę wejść na Bramę Opatowską – wspaniały punkt widokowy. 

W Sandomierzu w każdy weekend odbywają się atrakcyjne wydarzenia rozrywkowe, kulturalne czy sportowe. Są doskonałe tereny do spacerów, rowerowych wycieczek, bogactwo zabytków oraz piękny krajobraz.

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: http://www.resinet.pl/aktualnosci/pociag-rzeszow-sandomierz.html

Kategoria: Miejscowości

Rzeszów to 200-tysięczne miasto, zajmujące obszar 116,32 km kw. Rozłożone po obu brzegach Wisłoka, na pograniczu Kotliny Sandomier...

Liczba osób które wezmą udział: 1